Swinging Co je swinging

Co to je SWINGING?

SWINGING je unikátní patent neobvyklého zahradního nábytku, vyráběný v České republice.

SWINGING je houpající se zahradní sezení s dřevěnou podlahou, jídelním stolem a dvěma lavicemi k sezení, vyrobený z masivu. Houpačka je zastřešena látkovou stříškou, která poskytuje ochranu proti dešti a slunci. To celé je postaveno na kovové konstrukci ošetřené práškovou barvou, nebo na konstrukci z nerezu. Zahradní nábytek SWINGING se vyznačuje snadnou montáží.

SWINGING lze v klidové poloze zajistit proti pohybu. Pokud jej však odjistíte, stačí malý odraz nohou a zahradní nábytek se rázem změní v příjemnou a uklidňující houpačku, ze které se Vám nebude chtít vstát.

Speciální mechanismus umožňuje, aby zahradní nábytek SWINGING vytvořil pouze horizontální pohyb, který navozuje pocit houpání beze změny výšky. Při tomto pohybu stůl zůstává vodorovně, takže se vám při houpání z vaší kávy nevylije ani jediná kapka.

Dům, zahrada, terasa, kavárna, restaurace, předváděcí centrum, výstava, domov pro seniory, veřejný park, ... To jsou jen některá z mnoha míst, kam se hodí zahradní nábytek SWINGING. Je to nábytek pro každého, hlavně pro ty, kteří chtějí zažít tuto velice příjemnou a relaxující zábavu.

V centrech velkých světových měst se již zahradní nábytek SWINGING zabydlel v kavárnách a restauracích. Zde je hojně využíván ke zvýšení návštěvnosti. Díky unikátnímu pohybu a neobvyklému vzhledu se nábytek SWINGING stal atrakcí, která zaujme každého kolemjdoucího.

SWINGING lze umístit na jakýkoliv povrch jako je např. travnatá plocha, beton, zámková dlažba, dřevěná podesta, terasa, a jiné. Dokonce není potřeba SWINGING napevno upevňovat do země. Tato výhoda pak přináší možnost libovolného přemístění houpačky po celé zahradě.

Pohyb nohou v kolenou bez zátěže vaší vlastní váhy navíc působí rehabilitačně na nohy. To je též důvodem, proč je SWINGING doporučován fyzioterapeuty.

Zahradní nábytek SWINGING nabízí kompletní řešení:

  • pevná dřevěná podlaha
  • jídelní stůl
  • lavice k sezení pro 4-6 osob
  • houpačka
  • zastřešení z kvalitní nepromokavé látky

 

To vše získáte v jednom jediném produktu, který šetří peníze i plochu.

Chcete-li si i vy užívat tuto jedinečnou zábavu, kontaktujte nás a objednejte si zahradní nábytek SWINGING.