Swinging O nás

O nás

Swinging teamPrvní kus vznikal spíše pro naši zábavu, ale všem se tolik líbil, že nás napadlo jej nabídnout dál. A tak v roce 2004 vznikla společnost SWINGING s.r.o. jako rodinná výrobní firma. V té době jsme netušili, že o produkt bude tak velký zájem. Veškeré výhody zahradního sezení jsme postupně zjišťovali při jeho prezentaci na výstavách a z četných referencí. V průběhu let, kdy se výrobou zabýváme, jsme naše zahradní sezení vylepšovali a stále vylepšujeme. Díky osobní prezentaci a jedinečnosti výrobků získala naše společnost mnoho spokojených zákazníků.

Naše společnost je jediným výrobcem v Evropě produkujícím zahradní houpačky a sezení s využitím tohoto unikátního patentovaného řešení pohybu. Své výrobky prezentujeme především na výstavách se zaměřením na vybavení zahrad, stavebních veletrzích a veletrzích pro gastronomii. Podívejte se prosím na aktuální seznam výstav, kterých se účastníme.

Nabízíme Vám také výrobu na zakázku. Můžete si tedy objednat provedení šité na míru vaší rodině a vašim potřebám a dokonce navrhnout i vlastní design.

Věříme, že se Vám naše výrobky budou líbit a stanou se ve vaší zahradě vítaným doplňkem a zároveň s jejich pomocí docílíte toho, aby se Vám vaše zahrada stala příjemným útočištěm před shonem všedních dní.